Start » Partnerzy » PMDT Ltd

Jesteśmy partnerem handlowym PMDT Power Monitoring and Diagnostic Technology Ltd., który dostarcza na całym świecie rozwiązania do konserwacji opartej na stanie dla przemysłu energetycznego. Nasza firma posiada kompetentny i doświadczony personel, który wykorzystuje najbardziej zaawansowane zasoby do testowania online. Ponad 25 lat ciągłych badań i rozwoju w zakresie ocena stanu zasobów energetycznych pomaga w rozwoju naszej szerokiej gamy systemów diagnostycznych i monitorujących dla podstacji średniego i wysokiego napięcia.

Siedziba główna firmy i zakład produkcyjny znajdują się w San Jose, Kalifornia, USA, co zapewnia dostęp do wysokiej jakości amerykańskich komponentów.

Jako dystrybutor PMDT dostarczamy niezawodny i solidny sprzęt z najnowocześniejszymi możliwościami do testowania online urządzeń zasilających pod napięciem.

PMDT spełnia wymagania Systemu Zarządzania Jakością ISO9001:2015, a nasze produkty przeszły testy i kontrole laboratoryjne.

PMDT nieustannie inwestuje w badania i rozwój, aby dostarczać coraz lepsze rozwiązania dla programów konserwacji opartych na stanie.

 

Więcej o naszych produktach na Stronie:

OFERTA PMDT

PMDT